3D Grafik ve Animasyon

Bize Mesaj Gönderin
3D Bina Modelleme İzmir, 3D Mimari Çizim İzmir, 3D İnşaat Projesi İzmir, 3D Animasyon İzmir, Mimari Görselleştirme 3D, 3 Boyutlu Modelleme | min solutions

Nitelikli bir 3d modellemesi oluşturmada sadece program bilgisi yeterli olmuyor. Modellemede yer alan canlı ya da nesnenin anatomik yapısının bilinmesi de büyük önem taşıyor. Bu şekilde gerçeğe yakın bir modelleme yapmak mümkün oluyor. 3d animasyon yaparken öncelikle bir senaryoyu şekillendiriyoruz. Daha sonra senaryo ve konsepte uygun olan 3d animasyon çalışmalarına ve modellemelere başlıyoruz. Bu aşamada yaptığımız çalışmaların birbiri ile uyumlu olmasına da dikkat ediyoruz. 3d grafik ve animasyon çalışmaları zor ve zahmetli bir iş olduğundan dolayı kaliteli hizmetimiz ile sizlere her zaman en iyisini sunmak için çalışıyoruz.

3 Boyutlu Bina Çizimi Nasıl Yapılıyor?

Mimari türü pek çok sektörde, tıp alanında, bilgisayar oyunlarında ve filmlerde 3 boyut kavramı sıklıkla kullanılıyor. 3 boyutlu programlara derinlik kavramı eklendiğinde 3 boyutlu bina çizimi ortaya çıkıyor. Çizim aşamasının tamamlanmasının ardından bina modellerindeki araçları hareket ettirmek ve farklı açılardan çizime bakmak mümkün oluyor. Ayrıca istenildiği takdirde yapılan 3 boyutlu bina çizimi çalışmasının farklı açılardan çıktısı da alınabiliyor. Bu çizim işlemi ayrıca mekanik dayanım türündeki kolay olmayan hesapları da rahat bir şekilde gösterebiliyor. Bu konu ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3 Boyutlu Tanıtım Filmi Animasyonu Nasıl Yapılır?

Öncelikle 3 boyutlu tanıtım filmi animasyonunu yaparken ihtiyaç duyulan tek şey senaryodur. Bu konuda firmamız yapacağı projenin ön hazırlık çalışmasında gerekli olan materyalleri hazırlıyor. Materyallerin modellenmesinin ardından amatör sesleri alıyoruz. Daha sonra bu sesleri 3 boyutlu tanıtım filmi için uyarlıyoruz. Animasyon sürecinin tamamlanmasının ardından sesleri ve müzikleri hazırlayıp montajda birleştiriyoruz. Bilgi ve tecrübelerimiz ile film animasyonları konusunda da sizlere uzman ekibimiz ile profesyonel hizmet sunuyoruz.

3d Modellemede Fiyat

3d model çalışmalarımızda fiyat olarak belirli bir oranımız bulunmuyor. 3d model çalışmalarımızda fiyatlarımız değişkenlik gösteriyor. 3d modellemede ürünlerin ve nesnelerin iş yüküne göre sizlere fiyat sunuyoruz. 3d modelleme çalışmalarında sizlere hem kaliteli hem de uygun fiyatlar ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hızlı Mesaj Gönder