Baskı Hizmetleri

Bize Mesaj Gönderin
Baskı Hizmetleri | min solutions

Baskı, matbaanın icadından şimdiye kadar birçok amaç ile kullanılmaya başlanmış görselliği sunan yöntemlerden biridir. Birçok çeşidi, seçeneği, yöntemi vardır. Teknolojinin ilerlemesi ile sadece matbaa ile sınırlı kalmayıp dijital baskı konumuna da ulaşmıştır. Baskı hizmetleri bu açıdan her zaman güncel kalabilen ve yenilebilen bir daldır. Bizler de profesyonel şekilde Baskı hizmetleri İzmir içerisinde hizmet veriyoruz. Firmamız kağıt baskı, folyo baskı, dijital baskı, tabela baskı gibi birçok alanda sorunsuz şekilde ürün üretiyor. Ayrıca bir sanat dalı olarak da görülebileceği için yaratıcılık gerektiren bir iştir. Bizler de firmamız bünyesinde bulunan çalışanlarımız ile oldukça yaratıcı ürünler ortaya çıkarıyoruz.

Kağıt Baskı Kapsamında Oluşturduğumuz Ürünler

Firma olarak her kategoriye uygun baskı hizmetleri yapmaktayız. Bol görselli ve içerisinde çok fazla emek bulunan hizmetlerimiz arasında kartvizit, cepli dosya, antetli kağıt, fiyat listesi, dergi, dönkart, fatura, katalog, el ilanı, davetiye, etiket, föy, poster, kitapçık ve daha birçok ürün yer alıyor. Bu ürünler basılmadan önce uygun boyutlara ve tasarımlara karar veriliyor. Sonrasında Baskı hizmetleri İzmir içerisinde sorunsuz şekilde verilir.

Verdiğimiz Tabela Baskı Hizmetleri

Tabela baskı hizmetleri de oldukça özen ve ciddiyet isteyen işler arasında yer alır. Bunlar arasında Totem, Billboard, Raket, Yönlendirme Tabelaları, Flama ve Bayrak, Led Pano, Araç Giydirme, Branda Baskı, Serigrafi bulunuyor. Her biri amacına uygun şekilde üretiliyor. Ve en önemlisi yapımında kullanılan malzemeler tamamen sağlamdır ve herhangi bir olumsuzluk söz konusu olmaz.

Kısacası baskı hizmetleri İzmir içerisinde birçok noktaya fazlası ile dikkat ediyoruz. Benzersiz, ilgi çekici, kaliteli, sağlam, uygun fiyatlı olması bizler ve sizlerin memnuniyeti için önemlidir.

Dijital Baskı Kategorisi

Bir diğer hizmet sunduğumuz alanlardan biri de dijital baskıdır. Dijital baskı teknolojinin ilerlemesi ile sık sık gündeme gelen seçeneklerdendir. Birçok avantajı söz konusudur.

Çok hızlı bir yöntemdir. Çok beklemeye gerek olmadan hemen tasarlanıp baskılanabilir. Maliyeti ise normal baskılara göre daha düşüktür. Özellikle çıktı istenmiyorsa, genelde de istenmediği için uygun fiyatlıdır. Ve çıktı istendiğinde kağıt kalitesi de zevke göre değişiklik gösterebilir. Bu açıdan tercih edilebilecek bir yöntemdir.

Hızlı Mesaj Gönder