Mobil uygulama ajansı

Bize Mesaj Gönderin
Mobil uygulama ajansı | min solutions

Akıllı telefon teknolojisi sürekli gelişmeye başladı ve sahip oldukları donanım yapıları ile bilgisayar kadar güçlü olmaya başladılar. Mobil uygulama ajansı olarak akıllı cep telefonlarında kullanılabilecek birçok uygulamanın tasarımını yapıyoruz. Akıllı telefonlarda 3G ve Wİ-Fİ erişimi artmaya başladıktan sonra çeşitli mobil uygulamalar ihtiyaç olmaya başlamıştır. Android işletim sistemini kullanan tüm telefonlarda kullanılabilecek mobil uygulamaları geliştiriyoruz. Bazı otomasyon programlarını kullanıcıları bilgisayar yerine mobil cihazlardan kullanarak işlerini daha pratik yapmaya çalışıyorlar. Bizler bu alanda sizlere hizmet veriyoruz.

Kolay Erişim

İnsanlar mobil cihazların internet ile buluşmasından sonra bilgiye daha rahat erişmeye başlamışlardır. İstedikleri her türlü bilgiye mobil uygulamalar sayesinde anında ulaşma büyük bir rahatlık ve kolaylık getirmiştir. Mobil uygulama ajansı olarak sizlerin ihtiyaç duyabileceğiniz tüm alanlarda ya da sizlerin talepleri üzerine özel geliştirmeler yaparak yeni uygulamaları ortaya koyuyoruz. Uzman kadromuz ile android uygulama geliştirme işlemlerini kısa sürede tamamlıyoruz ve kişisel ya da kurumsal web sitelerinizin mobil cihazlardan daha rahat kullanılmasını sağlıyoruz.

Mobil Uyumlu Web

Mobil uygulama ajansı firmamız sizler için temelden web sitesi oluşturabiliyor ya da sahip olduğunuz web sitenizin mobil versiyonunu geliştirerek, müşterileriniz ve tüm ziyaretçilerin sitenizi android telefonlarından daha rahat gezmesini sağlıyoruz. Bu uygulamamız sitenizin daha çok ziyaret edilmesini, sizin daha fazla tanınmasını, müşterilerinizin bulundukları her yerden web siteniz aracılığı ile sizlere mail gönderebilmesini, kullanıcıların çeşitli yorumları eklemesini sağlıyoruz.

Hizmet Sektörleri

Firmamız android uygulama geliştirmelerini yaparken her hangi bir sektör ayrımı yapmamaktadır. Tüm sektörlerin kullandığı çeşitli uygulama ve web sitelerini mobil uyumlu olarak tasarlamaktadır. Bulunduğunuz sektörün yapısına uygun mobil uygulama projelerimizi, analiz süreçlerini, sitenizin aktif olacağı son aşamaya kadar tüm işlemleri uzman ekiplerimiz özenle takip etmekte ve kısa sürede sonuçlandırmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında daha önceden hazırlanmış olan mobil uygulamaların zamana ve ihtiyaca uygun olarak güncellenmesi ve geliştirilmesi yine uzman ekiplerimiz tarafından yapılmakta, müşterilerimizde destek hizmeti verilmektedir. Yaptığımız tüm çalışmalar geliştirilmeye açıktır. Yaptığımız çalışmalarda, şirket içi uygulamalar ile isteğe bağlı oyun geliştirme çalışmaları bulunmaktadır.

Hızlı Mesaj Gönder