Özel Yazılım Çözümleri

Bize Mesaj Gönderin
Özel Yazılım Çözümleri | min solutions

Firmalara özel hazır paket yazılım çözümlerinin yanı sıra, firmaların ihtiyaç duyduğu özel yazılım gereksinimleri için uzman ekibe sahiptir. Masaüstü ve sunucu yazılımlarımdan web tabanlı, mobil uygulama yazılımlarına, veri tabanı, iş becerisi üretim depo otomasyon sistemlerine kadar geniş bir çerçevede bilgi ve uzmanlık birikimiyle donanımlıdır. Genellikle mevcut olan paket uygulama ve çözümler yazılım firmaları için gerekli ihtiyaçlara yetmeyebilir. Her firmanın kendi bünyesine uygun ihtiyaçları vardır. Ekip olarak, özel yazılım projelerinde çevik yazılım geliştirme kullanmaktayız.

Projenin her bir aşamasında ilerlerken yeteneğimizi doküman üretimine değil de müşteri ve kullanıcılarla birebir görüşmelere ayırarak karşılaştığımız geri dönüşler sebebiyle yazılımları hızlı ve verimli olarak tam zamanında veririz. Proje bitimiyle birlikte bizden beklenen doküman ve kılavuzları hazır bir şekilde müşterilere veririz. Bu çözüme yönelik tutumumuz sayesinde projelerdeki başarımız daima en yukarıda olmaktadır.

Özel Yazılım Çözümleri Hizmeti

Firmamız, kurumsal kimliğinizin olması gerektiği mimari ve iş akışlarını belirleyerek, ihtiyacınız olan sistem ve uygulamaları yazılım firmaları için daha çok değer katacak şekilde geliştirmeyi sağlar. Verilen tüm hizmetlerin markadan bağımsız hizmet veren firmamız, sizlere uygun çözümü verebilmek adına tarafsız bir biçimde çalışır. Yapılan işin geçirdiği evrelerdeki yenilikçi anlayışı ile sektöre farklılık katmıştır. Firmamız üretmiş olduğu yazılım hizmetlerinin yanında değişik gereksinimler için yazılım firmaları adına özel olarak yazılım çözüm fırsatları sunmaktadır.

Farklı sektörler için hazırlanmış olan yazılım çözümlerinin oluşturduğu deneyim ve hepsi çeşitli teknolojik alanlarda uzmanlaşmış kadrosu ile sizlere en iyi çözümü sağlayabilecek beceride iş birliğidir. Teknoloji ve yönetim alanındaki deneyimlerini sektörel uzmanlıkları ile birlikte harmanlayıp, iş trafiğini yönetir.

Müşterilere Özel Yazılım Çözümleri

Müşterilerimizin istekleri değerlendirilir ve teknik iş analiz uzmanı ekibimiz ile beraber projenin detayları belirlenerek akademisyenler tarafından proje haline getirilen özel yazılım hizmetimiz içerisinde Ar-Ge olabilme ihtimali bulunan süreçleri gözden geçirerek proje planı çıkarıp müşterilerimize sunumu gerçekleştiririz. Proje onayı alınarak kurumsal, sektörel, ihtiyaçlara hitap eden yazılım dili ile hazırlanan ürünler, itinalı testlerden geçerek problemsiz bir biçimde şirketlerin kullanmasına hazır hale getiririz. Hızlı ve verimli bir şekilde müşteri memnuniyeti başarılı olmamızı sağlamaktadır.

Hızlı Mesaj Gönder