Facebook Reklam

Bize Mesaj Gönderin
Facebook Reklamları İzmir | min solutions

Sosyal medya kavramını hayatımıza sokan Facebook tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de son derece popüler bir mecradır. Kişisel kullanıcıları 1 milyarı aşan Facebook, bu özelliği sebebiyle pek çok işletmenin de ürün ve hizmetlerin sergilendiği bir ortam halini almış durumdadır. İşletmeler Facebook'taki hesaplarını büyütmek için beğeni satın almak, sayfa beğenisi satın almak, takipçi satın almak gibi opsiyonlardan faydalanan pek çok kişi vardır. Bunun yanı sıra Facebook üzerinden gönderinin öne çıkarılmasını sağlayan, Facebook reklam verme imkanı da mevcuttur. Bu hizmet profesyonel bir hizmettir ve biz de bu alanda faaliyet gösteren profesyonel bir firmayız.

Facebook Fonksiyonel Reklam Olanağı Sunuyor

Facebook reklamlarının doğrudan hedef kitlesine ulaşabilmesi için, yaş, cinsiyet, medeni durum, ülke, şehir, eğitim durumu ve iş gibi parametreler göz önünde bulundurularak doğrudan doğruya hedefe yönelik reklamlar verilebilmektedir. Firmamız bu anlamda müşterimize en efektiv reklam olanağını sunmakta ve müşterimizin sonuç almasını sağlamaktadır.

Facebook Reklam Hizmeti Neleri Kapsar?

Facebook mecrasında çok daha fazla kişiye ulaşmak için reklam son derece kestirme ve sonuç veren bir yöntemdir. Ancak müşterimizin ürün veya hizmetine uygun içeriklerin hazırlanması ve uygun reklam görselleri de yine firmamız tarafından yapılmaktadır. En yüksek performanslı reklam kampanyası için tüm ayrıntılara özen gösteriyoruz. Etkili reklam için, ilgi çekici hedef kitle profilleri, reklam görselleri ve reklam metinleri sayesinde Facebook reklam verme konusunda en iyi sonuçları elde ediyoruz. Üstelik yaptığımız bu kaliteli çalışmalar müşterinin bütçesini zorlamayacak şekilde ayarlanmaktadır. Müşterimizin sahip olduğu hesabın takipçi sayısının arttırılması, sayfa beğenisi, paylaşım beğenisi gibi unsurlar da doğal reklamlardır. Bu çalışmaların tamamını bir hesabın büyütülmesine yönelik ortak çabalar olarak görmek mümkündür.

Facebook Reklam Pahalı mı?

Facebook reklamları vasıtasıyla binlerce potansiyel müşterisine ulaşmayı amaçlayan işletmeler, bu işlemi oldukça ekonomik fiyatlarla gerçekleştirmektedir. Firmamız Facebook reklam verme konusunda müşterilerine uygun fiyatlar sunmaktadır. Optimizasyon ile en doğru hedef kitle seçilir ve tıklanma başına ücret ödenir. Bu özellikler yanında müşterimize sunduğumuz profesyonel hizmet sayesinde pek çok işletmenin tercihi olmayı başarıyoruz.

Hızlı Mesaj Gönder