min solutions Hakkında | min solutions

2006 yılında İzmir'de kurulan firmamız, bir çok alanda faaliyet gösteren en son teknoloji donanımı ve uzman personeli ile müşterilerimizin hizmetindedir

Bu alanlar neler midir? Yazılım, grafik tasarım, ses tasarım, 3d ve grafik animasyon, Google ve sosyal medya reklamları, arama motoru optimizasyonları... Bunun yanı sıra mobil uygulamalar, görsel ve işitsel sanatlarla ilgili pek çok şey... Üretimin yanında sürecin takibi, organizasyon ve pazarlama, marka algısı yaratmak için gerekli ve doğru stratejiyi kullanma gibi alanlarda da çalışmalarımız mevcuttur.

Ege bölgesinin öncü firmalarından biri olmuş olmanın onuru ile tanıtım hizmetleri ve bilişim hizmetleri arasındaki yakın ilişkiyi çok iyi bilen firmamız bu konuları birbirine entegre etmiş ve tümünü tanıtım faaliyetleri başlığı altında toplamıştır. Tanıtım hizmetleri içinde en önemli olan faaliyet grafik hazırlama olarak ortaya çıkmaktadır firmamız bu konuda da müşterilerine yaratıcılığın sınırlarını zorlayarak hizmet vermektedir

Geliştirmiş olduğumuz yazılımların verdiği güç ve müşterilerimizin memnuniyeti ile hızla yükselen firmamız, pazardaki yerini ve öncü rolünü gün geçtikçe daha da arttırmaktadır. Ar-ge ‘ye verdiğimiz önem ile müşterilerimizin istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz. İzmir‘de Web Tasarım konusunda adını duyurmuş olan firmamız sadece Türkiye’ye değil bunun yanında Yurt Dışında ki firmalara da hizmet vermektedir.

Amacımız müşterilerimizin tüm tanıtım faaliyetlerini üstlenmek ve tanıtım faaliyetlerinin tek merkezden yapılarak kaynak tasarrufunun sağlanmasıdır. Firmamızda %100 oranında bilgisayara dayalı çalışılmaktadır, bu çalışmaları yürütürken telif hakları kanununa aykırı olabilecek herhangi bir resmi olmayan yazılım veya eser kullanmadığımızı ve kullanmayacağımızı Min Solutions olarak taahhüt ve garanti ederiz.

Hızlı Mesaj Gönder