Android Oyun Yaptırma

Bize Mesaj Gönderin
Android Oyun Yaptırma | min solutions

Android işletim sistemli akıllı telefonları kullanan kişilerin sayıları oldukça fazladır. Çünkü online Android mağazasında birbirinden farklı kategorilerde uygulamaya insanlar çok kolay şekilde erişebiliyorlar.

Android oyun yaptırarak hemen her girişimci kendi planladığı türde oyununa bu alanda yer verebiliyor. Bu sisteme uygun şekilde bir oyun yaptırmak için profesyonellerden yardım alınması gereklidir.

Öncelikle bir oyun kategorisi seçilmeli daha sonrasında teknik kısımla alakalı bir şablon oluşturulmalıdır. Tüm bunlar çerçevesinde bir maliyet durumu da ortaya çıkacağından oyunun hazır hale getirilmesine kadar nasıl bir süreç olacağı konusunda yön tayin edilmiş olur.

Android Oyun Yaptırma Maliyetleri

Mobil online mağaza içerisinde yer alacak bir oyunun yaptırılması duruma göre farklı türden maliyetleri ortaya çıkarabilir. Çünkü bu süreçte çeşitli unsurlar fiyat belirlemede etkin bir rol oynar.

  • İlgili Android oyunun 2D veya 3D özellikli olması,
  • Oyunun kategori türünün ne olacağı,
  • Hangi oyun altyapısıyla oyunun destekleneceği,
  • Hangi Android sürümlerinde oyunun çalışabilecekleri,

Genel olarak bu türden bazı unsurlar Android oyunların maliyetlerinin belirlenmesinde etken rol üstlenirler. Kaliteli ve potansiyeli yüksek olan oyunlar üretmek için biraz maliyetlerin yukarıya taşınmasına gereksinim olabilir.

Oyun İçi Satın Alma

Android işletim sistemli cihazlara uygun mobil oyunları yaptırırken göz önüne alınabilecek hususlardan biri de oyun için satım olanaklarına da yer verilecek bir tasarım meydana getirilmesidir. Çünkü birçok kişi oyunlardaki seviyesini artırabilme yönünde bazen oyunda satın alım işlemleri yapmaya da gereksinim duyabiliyor.

Bu satın alımlar yapıldığında oyun sahibi girişimciler ekstra bir gelir elde etme fırsatını bulabiliyorlar. Android sistemli oyun tasarımı aşamasında ilgili uzmanlara bu yönde bir özelliğin de oyuna kazandırılması istenirse o zaman bu tarz bir oyunu meydana getirmek mümkün olur.

Hızlı Mesaj Gönder