Mobil Oyun Yaptırma

Bize Mesaj Gönderin
Mobil Oyun Yaptırma | min solutions

Mobil cihazlar için lider oyun geliştirme platformuyla oyununuzu oluşturun, başlatın ve çalıştırın. Her türden oyun tarafından savaş testine tabi tutulmuş olup, başarıyı garantilemek için ihtiyaç duyduğunuz en yeni teknolojileri, para kazanma çözümlerini ve canlı operasyon hizmetlerini sağlar. 

Sizi ve oyuncularınızı mutlu eder. Kapsamlı bir mobil oyun çözümü olan sistemin modüler araçları, dünyanın her yerindeki oyunculara son derece ilgi çekici 2D veya 3D oyunlar üretmenize ve sunmanıza olanak tanır. 

Güçlü canlı operasyonları ve para kazanma çözümleri, yüksek görünürlük, çok sağlam performans ve gelir artışı sağlar. Sorunsuz, uçtan uca oyuncu katılımı deneyimleri oluşturun. Satın alma, etkileşim ve para kazanma ürün paketi, lansman sonrası her şeyi düzenlemenize olanak tanır.

  • Edinme

Fazla harcamadan doğru oyuncuları oyununuza alın.

  • Katılım

Oyuncuları oyunda uzun süre kalmaları için meşgul tutun.

  • Para kazanın

Oyuncu deneyiminden ödün vermeden oyununuzdan para kazanın. En başarılı mobil oyun yaratıcıları sisteme güveniyor.

Uyarlanabilir Performans

Samsung ile birlikte, mobil cihazlarda daha uzun oynatma süreleri ve daha yumuşak kare hızları sağlamak için Uyarlanabilir Performansı geliştirdik. Cihaz performansı ve termal trendler hakkında kesin bilgilerle, en keyifli oyuncu deneyimlerini sağlamak için anında ayarlamalar yapabilirsiniz.

Hazır Yapılar

Hazır yapılar, zaman alıcı hatalar yapma endişesi olmadan büyük ekiplerde güvenle çalışmanıza olanak tanıyan verimli ve esnek iş akışları sağlar. Size büyük bir yaratıcılık özgürlüğü verir ve anında birden fazla oyun nesnesini otomatik olarak yinelemenize izin vererek üretkenliği artırır.

Adreslenebilir Varlık Sistemi

Bu gelişmiş sistem, oyun içeriği geliştirmeyi, oluşturmayı ve yüklemeyi kolaylaştırır. Varlıkları "adrese" göre yükleyerek, içerik paketi oluşturma ve dağıtımını basitleştirmek için varlık yönetimi ek yükünüzü kolayca halleder.

Hızlı Mesaj Gönder