3d Mimari Yapan Firmalar

Bize Mesaj Gönderin
3d Mimari Yapan Firmalar | min solutions

Mimari tasarımlar ve çizimler yapanlar bu konuda derinlik, ayrıntı ve diğer birçok detayla alakalı bilgi sahibi olmak zorundadır. Aksi durumunda yeteri kadar gerçeklik hissi veren bir çizim olmasından bahsetmek gereksiz olacaktır. 3d mimari yapan firmalar birçok alanda eğitim almış yeteri tecrübeye sahip, çizimlere yeterli derinlik sağlayabilen kişilerle çalışmalıdır.

Aksi durumda bir mobil oyunu oynayan oyuncu oyunun zevk vermediğini, gerçekten ordaymış gibi hissettirmediğini söyleyecektir. Sanıldığından daha zor ve detaylı bir iş olması çalışmaların özgün olması sonucunu da ortaya çıkarır. Bir apartmanı oyun veya reklam sırasında birçok açıdan ve ayrıntılı şekilde görmek için 3d çizimlerin devreye girmesi gereklidir.

Neden İhtiyaç Duyulur?

Mimari modelleme olarak da adlandırılan bu hizmetin en çok ihtiyaç duyulan alanlarından bir tanesi reklamcılık veya oyun yazılımlarıdır. Oluşturulmalarında son derece emek gerekli olan bu aşamaların oldukça fazla ayrıntı içeriyor olması da bir başka dikkat gerektiren durum olur.

Hizmetten yararlanmak istediğinizde:

  • Çalışanların bu konuda gerekli eğitimi almış,
  • Donanımsal açıdan sorun yaşanmayacak,
  • Yetenekleri olan,
  • Eklenecek diğer hizmetlerle entegre çalışabilecek bir yapıda

Olduğundan emin olmalısınız. Çalışmaya eklenecek olan müzik veya özel seslendirmelerin de çizimden sonra eklenmesi, düzenlenmesi gerekli olur.

Çizimlerin Telim Edilmesi

Sadece çizim yapılması ve 3d olarak teslim edilmesini isteyen kişiler basım veya reklamın kısa süreli bir kolunda kullanmak istediklerinden dolayı talep etmiş olabilir. Bu durumda yapılacak olan çalışma özgün ve amaca uygun 3d modelleme olacaktır. Ama reklamda, oyunda veya farklı bir alanda kullanılması durumunda daha çok işlem yapılması zorunlu hale gelir.

Fikirlerin Net Olması

İsteyeceğiniz hizmetle alakalı kafanızda soru işareti olmaması işlemlerin daha kısa süreli olmasına olanak tanır. Bunun anlamı genel olarak çalışanın tecrübesinden yararlanırken aynı zamanda istediğiniz hizmeti de göz önüne almak olacaktır. Yönlendirme ve değişim talepleri daha iyi sonuçlar almak için önemli olabilir.

Elde Edilecek Olanlar

Yapılacak çalışma sayesinde oyun pazarında önemli bir konuma gelmeniz veya çalışmalarınızla birlikte satışlarınızda önemli artışlar olması olası sonuçlar olabilir.

Hızlı Mesaj Gönder