Proje Takip ve Kontrol

Bize Mesaj Gönderin
Proje Takip ve Kontrol | min solutions

Uzun yıllar önce proje takip ve kontrol paneli hizmetleri alanında kurulan firmamız, bu işlere ek hizmet olarak özel yazılım proje yönetimi konusunda deneyimli bir hizmet sunuyor. Bu konuların yanı sıra, harita fonksiyonları, görsel olan araçları tüm bir proje yönetim sistemi ile birlikte sunan firmamızdan proje yönetimi ve takibi esnasında sizlere büyük bir kolaylık sağlıyoruz.

Proje Notları

İşletmede diğer kullanıcılarla paylaşmak istemediğiniz notlarınız size özel bir durumdur. Firmamız bu konuda size özel olarak hazırladığı, tek kayıtlık not sistemini sunuyor. Zamanı geldiğinde bu not görevinden otomatik kopyalar oluşturuluyor. özel yazılım proje yönetimi tamda bu aşamada devreye girerek, kolay bir şekilde işlem yapılmasını sağlıyor. Kişisel ve bireysel işlerinizi takip etmek için yapılacak iş listeleri oluşturuyoruz.

Kampanyalı Proje Takip Sistemleri

Firmamız müşterilerimize en iyi satış sonrası desteği sunarak, sektördeki liderliğini koruyor. Birinci ve temel ilkemiz müşterilerimizin iş dalına uygun programı tasarlamaktır. Yazılımlarımızda yanlışa yer vermeyerek, en kaliteli programı edinmenizi sağlamaktayız. Sektörünüze özel özel yazılım proje yönetimi sistemimiz, kampanyalı olan bir ürünümüzdür. Vermiş olduğumuz yazılım panelleri hizmetimizde sektörünüzün en ufak detayını dahi gözardı etmeyerek, aksaklık yaşamanızı engellemekteyiz. Size ve işletmenize özel, hazır tabanlı panelleri sitemizde en gelişmiş haliyle, bulabilirsiniz.

Proje Panellerinde Kalitenin Adresi

Firmamız, yazılım ve geliştirme faaliyetlerinde arge çalışmalarını, en ayrıntılı şekilde tasarlar. Her türlü proje çalışmanız için gerekli olan, proje panellerinde özel detaylar, yazılımlarımız içerisine yerleştirilmiştir. Sizlerin direktifleri doğrultusunda hazırladığımız proje panellerinin yanısıra, hazır proje panellerimizi de kısa bir zaman zarfı içinde sizlere sunmaktayız. En özel yazılım programlarını, firmamız bünyesinde bulabileceğiniz gibi, sektörünüze uygun programları da sizler için hazırlamaktayız. İş dalınızda kapsamlı çalışmalar yapmak en ufak bir detayı dahi atlamadan, projelerinizi tamamlamak için firmamızdan en uygun fiyatlarla nitelikli şartlar dahilinde hizmet alabilmeniz mümkündür. Proje takip ve kontrol paneli hizmetlerimizin içerisinde yer alan yazılım sonrasında fizibilite raporlarınızı uzman ekibimiz sayesinde veriliyor. Sizlere sunmuş olduğumuz her üründe gelişmiş teknolojik unsurları kullanmaktayız. Firmamızı güven içerisinde tercih edebileceğinizi unutmayınız.

Hızlı Mesaj Gönder