Site Yönetim Paneli

Bize Mesaj Gönderin
Site Yönetim Paneli | min solutions

Alışveriş işlemlerinin büyük çoğunluğunun internet üzerinden yapıldığı düşünüldüğünde bu pazardan pay almak isteyen firmalar da artmaya başlıyor. İnternet dünyasında satışlara başlayabilmek için ise öncelikle bir internet sitesinin kurulması gerekiyor. İnternet sitesi kurulumunu yapan yüzlerce işletme bulunuyor. Bu işletmelerin hepsi de birbirinden farklı özellikte site kurulumu sunuyor.

Firmamızdan yapacağınız site kurulumlarında müşterilerinizin ve sizin istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun olan sistemi kuruyoruz. Kurulan siteler, Google, Yaani ya da Yandex gibi arama motorlarına anında indeksleniyor ve üst sıralardaki yerini alıyor. Bu sayede siteniz kurulumundan itibaren internet kullanıcılarının hizmetine sunuluyor. Kurduğumuz sitelerin bir başka özelliği ise her müşterimize özel site yönetim paneli üretiyor olmamızdır.

Yönetim Paneli ve Türkçe Dil Desteği

İnternet sitenizin ön özellikleri tarafımızca kurulduktan sonra satacağınız ürünlerin resimleri, özellikleri ve fiyatları gibi bilgileri sizin girmeniz gerekiyor. Bu aşamada Türkçe dil desteği sunan özel site yönetim paneli olması işinize yarıyor. Bu sayede yabancı kelime bilmenize gerek kalmadan siteniz ile ilgili tüm değişiklikleri ve kayıtları yapabilirsiniz.

Kolay Yönetim Sistemi

Firmamız tarafından kurulan sitelerin tamamı Türkçe bir yönetim sistemiyle çalışmaktadır. Ayrıca tüm sitelerin özel site yönetim paneli, kod bilgisi gerektirmeyecek şekilde düzenlenmektedir. Yani hiçbir program bilginiz bulunmasa dahi internet sitenizi yönetebilirsiniz. Yönetim paneliniz üzerinden sitenize eklediğiniz ürünlere birden fazla fotoğraf ekleyebilirsiniz. Ayrıca her ürününüze ayrı ayrı kampanya ya da indirim uygulayabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizi sitenize daha çok çekebilirsiniz. Sitenizin yönetim panelini kullanarak sitenize giriş yapan müşterilerinizin günlük, haftalık ve aylık olarak sayısını görebilirsiniz.

İletişim Yöntemleri

Sitenizin kurulum aşamaları tamamlandıktan sonra sitenizdeki düzenlemeleri yapmanız gerekir. Bu düzenlemeleri yaparken haftanın yedi günü yirmi dört saat sistemimiz üzerinden bizden destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz takıldığınız her konu hakkında size yardımcı olacaktır. Yönetim panelinizde yaptığınız değişikliklerin uygulanması sırasında yaşayabileceğiniz tüm sorunlar müşteri temsilcilerimiz tarafından kısa sürede çözümlenecektir. Sitenizde yönetim panelinizde yaptığınız değişiklikleri kendi sistemimiz üzerinden düzenleyebileceğimiz gibi telefon numaramız üzerinden iletişime geçerek verdiğimiz talimatları uygulayarak siz de gereken düzenlemeleri kolayca yapabilirsiniz.

Hızlı Mesaj Gönder