Oyun Yaptır | min solutions

Oyun tasarımcısı olmak, son günlerin popüler mesleği haline gelmiştir. Oyun tasarımcısı demek, dijital ortamda oynanan oyunların tasarlanmasından başlayıp kullanıcılarıyla buluşmasına kadar ki süreçte görev almak demektir. Oyununuzun tasarımında sizlere yardımcı olarak dünya genelinde yayımlanmasına yardımcı olmaktayız.

Oyun Tasarımcısının Görevleri

Oyun tasarımcısı, oyun üretir, oyun konsollarında, tabletlerde, bilgisayarlarda, oyun konsollarında; yaptığı oyunun yazma ve kodlama gibi bütün görevlerini üstlenir.

  • Yaratıcı fikirler üreterek gelecekteki projeleri şekillendirmeli,
  • Animasyon ve modelleme departmanları ile iş birliği içinde olmalı,
  • Oyundaki görevleri ve bulmacaları tasarlamalı,
  • İstenilen görüntü ve ses biçimi için ses mühendisleri ve sanatçılar ile işbirliği yapmalı,
  • Oyun akışının çizelgelerini planlamalı,
  • Ekran görüntüsü çekimlerini planlamalı,

Oyun tasarımcılarının bu ve buna benzer önemli görevleri bulunur.

Oyun Yaptırmak İçin Neler Gerekli

Oyun yapmak için öncelikle oyun motoruna ihtiyaç vardır. Oyun motorlarının internette bulunup indirilebilir.

Daha sonra oyunda ne yapmanıza karar vermenize gerek vardır. 3 boyutlu modeller tasarlayarak mı oyun oluşturacaksınız, 2D çizim boyutlu çizimler yaparak mı oyununuzu tasarlayacaksınız? Bu seçiminizi yaptıktan sonra oyun kurmak için programa ihtiyacınız olacaktır. Kısacası oyun motoru ve programı oyun kurmanız için gerekli iki önemli unsurdur. Bu konuda firmamız sizlere uygun fiyatlarla yardımcı olacaktır. Yazılım bilgisine sahip değilseniz ve zorluk çekiyorsanız sitemizi ziyaret etmenizi öneririz.

Yazılım Sektörümüz Sayesinde Oyununuz İle Farklılık Yaratın

Firmamızdan aldığınız ürün için ekibimiz 1 saat içinde sizinle iletişime geçer. Bu iletişim sonunda oyun için gerekli tüm hesapların kurulumu tamamlanır. Daha sonra oyununuz isminizi bizlere aktarırsınız. Oyun için sizden gerekli bütün bilgiler alındıktan sonra kurulum aşamasına geçmekteyiz. Bu aşamada sizlere hayalinizin ötesinde özel grafikler, oyun logoları ve sesler oyununuza entegre ederek yayın için hazır hale getirmekteyiz. Oyununuzu yayımlamadan önce bir kaç farklı cihazlarda test edilmesini sağlayarak, sonradan yaşanacak sıkıntıları önceden belirlemeye yardımcı oluruz.

Hızlı Mesaj Gönder